Świat w obiektywie Marka Podolczyńkiego ujmuje prostotą i pięknem.
Trzeba nietuzinkowego obserwatora, żeby zauważyć i uchwycić najpiękniejsze fragmenty życia w tej jedynej, właściwej milisekundzie.
Trzeba niezwykłego talentu, żeby w taki sposób "zamrozić czas" w stopklatce, aby obraz przywoływał najlepsze wspomnienia.
Tak utalentowanym obserwatorem i zarazem artystą, który do tworzenia swoich dzieł używa aparatu i światła jest Marek Podolczyński.
Przy okazji wspaniały, pogodny człowiek, z którym po prostu miło się obcuje.

Maciej Miecznikowski | www.maciejmiecznikowski.com

Pan Marek Podolczyński dał się poznać jako bardzo dobry i sumienny organizator własnej pracy.
Z nałożonych zadań wywiązał się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji oraz cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w środowisku w którym pracuje.

SONY EUROPE - Damian Wójcik

Wraz z całym zespołem restauracji Stary Dom pragnę wyrazić serdeczne podziękowania Markowi Podolczyńskiemu za profesjonalną obsługę imprez odbywających się na terenie lokalu. Pragniemy zaznaczyć, iż świadczone przez niego usługi mają nie tylko wybitny wyraz artystyczny, pozwalający na uchwycenie ulotnych chwil i emocji lecz także noszą znamiona pełnej dyskrecji i szacunku dla nierzadko znanych publicznie gości restauracji. Jego fotografie pozwalają na utrwalenie okolicznościowych uroczystości, obiadów weselnych, lekcji gotowania dla najmłodszych czy imprez o koktajlowym charakterze zarówno w lokalu, jak i w plenerze. Wszelkie rekomendacje jego talentu spotykają się z prawdziwym uznaniem gości Starego Domu.

Mariusz Diakowski | www.restauracjastarydom.pl

Marek Podolczyński jest nie tylko świetnym fotografem - jest świetnym artystą i przyjacielem. Praca z nim jest więc dla nas po prostu przyjemnością. A szczególnie przyjemne są jej efekty - wysmakowane obrazy, które zawsze oddają piękno i istotę rzeczy. Mowią wiele o swoich bohaterach, ale są też niezbitym dowodem na wrażliwość ich twórcy. Te zdjęcia opowiadają historie i doskonale pokazują nastrój chwili. Marku- carpe diem!

Mr S - Neo Retros | www.neoretros.com

Uczestniczyłem już po raz kolejny w sesji fotograficznej przeprowadzanej przez Pana Marka Podolczyńskiego. Jest mi niezmiernie miło polecić jego talent. Pracowałem już z kilkoma artystami wcześniej i kiedy poznałem możliwości i umiejętności Pana Marka - nie szukam innej alternatywy. To co mnie przekonuje we współpracy to poszukiwanie osobowości fotografowanych postaci. Pan Marek przekazuje w swoich pracach znacznie więcej niż inni , we współpracy rozumie cechuje go profesjonalizm i zaangażowanie. Podoba mi się punt widzenia świata wyrażany w jego pracach. Polecam.

Mariusz Dębski | www.latajacazyrafa.pl

Wymarzyliśmy sobie Paryż - idealne miejsce, pełne uroku, klimatyczne - dzięki temu wyszła piękna sesja... .Tak zachwycające zdjęcia zawdzięczamy przede wszystkim fotografowi. Z całą odpowiedzialnością możemy Wam polecić Marka Podolczyńskiego - to profesjonalista w każdym calu, kocha Paryż i zna tam tyle uroczych miejsc... . Zdjęcia Marka są niebanalne a praca z nim to czysta przyjemność. Nie bójcie się zaryzykować i spełniajcie swoje marzenia - sesja ślubna w Paryżu to fantastyczna przygoda i piękna pamiątka na całe życie.

Asia & Przemek