Restauracja - Stary Dom

EJA - Zaproszenia Ślubne

Z 500 - Projekty Domów

Maciej Miecznikowski

Eliza Michalczyk (właściciel Art Maui i ATELIER PIĘKNA, kreator wizerunku, make up artist)
Absolwentka Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie gdzie pod okiem wybitnych osobistości takich jak Sergiusz Osmański, Jolanta Wagner, Katarzyna Lengren, Magdalena Giedrojć, Cezary Jankowski i inni

Ukończyła wiele kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu wizażu, stylizacji, make up artist, make up show, trendy w makijażu jak i również warsztaty i szkolenia z zakresu makijażu permanentnego w prestiżowej firmie Royal Liner we Wrocławiu oraz profesjonalnej stylizacji rzęs w Xstreme Lashes.

Posiada wieloletnią praktykę w wizażu, make up artist, szeroko rozwiniętej stylizacji twarzy i kreowaniu wizerunku w tej dziedzinie.

Podczas swej kariery współpracowała z czasopismami: kulturystyka fitness sport dla wszystkich i kosmetyka. Obecnie od kilku lat prowadzi własną firmę. Właścicielka Elisse Studio i salonu urody Euphoria które przerodziły się w profesjonalny gabinet specjalistyczny Atelier Piękna którego zadaniem jest kreacja i stylizacja twarzy w bardzo szerokim zakresie. Współpracuje z wieloma fotografami, pracuje przy sesjach zdjęciowych i reklamowych. Prowadzi kursy i szkolenia z zakresu make up i nauki makijażu.

Ceni sobie rzetelność i profesjonalizm. Praca jest jej pasją i miłością. Dusza artysty bardzo pomaga w tworzeniu i kreowaniu piękna które wielu z nas pożąda.

Garnitury i Suknie ślubne, Projektant - Sebastian Żukowski Bespoke Tailor Warsaw
Where prestige meets style and quality